niedziela, 6 stycznia 2019

Nowy Haft na Nowy Rok

W tym roku nie planowałam brać udziału w żadnej zabawie blogowej. Ciągle musiałam odkładać te hafty, nad którymi pracowałam, aby zdążyć z kolejnym etapem SAL'u. W tym roku stwierdziłam, że nie chcę się spieszyć, nie chcę o chwilę myśleć, że coś zawaliłam. Dlatego mimo wielu ciekawych propozycji zabaw blogowych dzielnie się opierałam i do niczego się nie zapisałam.

Moje postanowienie legło w gruzach, gdy na blogu Ani ze strony kreatywna.tv pojawił się wpis o nowej zabawie blogowej. Cała koncepcja zabawy jest dla mnie świeża i nowa, a tym samym bardzo zachęcająca. W zabawie nie ma ani narzuconego tematu prac, ani narzuconego wzoru. Każdy może wybrać sobie taki wzór jaki chce!

Ponieważ w lipcu zakupiłam bardzo piękny wzór Różowego Irysa od projektantki Anny Kuznetsovej to czekałam tylko na moment kiedy będę mogła go zacząć wyszywać. Moment rozpoczęcia haftu co chwilę się oddalał, gdyż nie miałam odpowiedniego lnu, na którym haft prezentowałby się najbardziej korzystnie. Długo się zastanawiałam na jakim lnie haft wyglądałby cudownie i padło na kolory nugatowy, jeansowy i stalowoszary. Po przykładaniu muliny do lnu ostatecznie wybór padł na kolor stalowoszary. Irys na tym lnie będzie wyglądał przepięknie.


Wszystkie informacje na temat zabawy są dostępne TUTAJ.

A oto banerek zabawy:

10 komentarzy:

 1. Piękny jest ten wzór i ma bardzo fajne kolorki:-)
  Zabawa brzmi bardzo ciekawie i sama też się nad nią zastanawiam;-)
  Miłego wyszywania:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia..piękny ten wzór.
  Zabawa mi się podoba...bo nie ma narzuconego tempa...zastanawiam się czy się nie skusić:)

  OdpowiedzUsuń
 3. super wzór wybrałaś ;) chętnie będe zaglądać i śledzić postępy ;) ja też się zapiałam chociaż podobnie jak ty miałam nie brać udziału w niczym ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Będzie pięknie :) Tło wybrałaś w dziesiątkę! Czekam z niecierpliwością na odsłony :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny wzór wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny haft powstanie, powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się naprawdę piękny obraz :) Cieszę się, że zdecydowałaś się na udział w zabawie :) Trzymam kciuki za postępy :)

  OdpowiedzUsuń