Obserwatorzy

sobota, 28 maja 2016

Zakupy HAED

Wczoraj po raz pierwszy robiłam zakupy na stronie Heaven and earth designs :) Tzn. nie ja robiłam, tylko mój mąż kupował mi wzór z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu :) Ja stałam nad nim i upewniałam się, czy na pewno dobry wzór wybrałam z tą ilością kolorów jaką chciałam. I udało się :) Obecnie na stronie HAED jest promocja na wzory więc nasz wyszedł ok. 61 zł w przeliczeniu na złotówki. Oczywiście najpierw trzeba było się zarejestrować (ale to zrobiłam wcześniej, gdyż chwilę mi zajęło wymyślenie o co chodzi z prowincją / stanem? - bez uzupełnienia tego pola nie chciało przejść dalej więc wpisałam województwo) oraz założyć konto w paypal. Co prawda konto w paypal mam założone, ale jeszcze nic w nim nie robiłam, więc na potrzeby wczorajszych zakupów mąż musiał sam zakładać. Płatność poszła błyskawicznie i nawet nie musieliśmy mieć środków na koncie paypal, aby przeszło. Prowizja też nie była wcale wysoka, dlatego może na urodziny już sama sobie kupie jakiś wzór.

A teraz pora się chwalić:


Zdjęcie oczywiście ze strony HAED :)

Po zapłaceniu od razu pojawił się plik do pobrania i ściągnęłam wzór na komputer. Teraz mam w planach wszystko wydrukować, aby na pewno wzór nie przepadł. Będzie tego aż 92 strony, gdyż wolałam dopłacić te 2 $, aby mieć wzór w tej większej wersji - wygodniej się go wyszywa.

Teraz pora nauczyć się kupowania wzorów od dziewczyn z facebooka, a dokładniej od Svetlana Sichkar i Alexandra Zamorina. Wzorki mają przecudne i kosztują tylko 3 $, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Może ktoś wie jak przebiega proces zakupów u tych dwóch pań? Bo nie wiem czy też można korzystać z paypala, czy z własnego konta złotówkowego? Mam nadzieję, że ktoś pomoże, bo te małe wzorki są przecudne i chciałabym jakiś nabyć :)

5 komentarzy:

 1. Wspaniały zakup, teraz tylko materiał, nici i brać się za wyszywanie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, no, niezły kolos!
  Powodzenia w haftowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. podziwiam :) wybrałaś niesamowity projekt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt cudowny. Szalenie mi się podoba.
  Niestety nie podpowiem ci nic bo niczego nie kupowałam w ten sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na stronie haed jest zatrzęsienie wzorów, nawet nie wiedziałabym który wybrać. Wybrałaś taki dość popularny ostatnio na blogach wzór :D

  OdpowiedzUsuń