Obserwatorzy

niedziela, 14 sierpnia 2016

Niewielkie postępy

Plany były piękne, jednakże ich realizacja okazała się ponad moje siły. O ile w poprzedni weekend udało mi się całkiem sporo wyhaftować w "Kolorowym Motylu", to przez ten tydzień tylko białym kolorem udało mi się podziałać. Niestety nadal Bąbel nie chce normalnie chodzić spać i w tygodniu w ogóle nie mam kiedy wyszywać :( Cierpię strasznie jak tylko przechodzę obok porzuconego tamborka. Na dokładkę ciągle rozmyślam o kolejnym jakimś hafcie, mimo, że tyle mam zaczętych i nie skończonych. Nawet już nie mam siły myśleć o Miechunkach, do których chyba ze dwa miesiące nie zaglądałam. Tak mnie pochłonęły ostatnio małe formy, że o swoich dużych pracach zapominam.

Na razie dość narzekań, pora na zdjęcia :)Oprócz kolorowego motyla męczę takie małe cudeńko:


Powoli już obrazek się wyłania :) Podczas urlopu okazało się, że jednak dla córki kuzynki mam wyszyć ten drugi obrazek, a nie "Kolorowego Motyla" :) Mimo to motyla chcę skończyć, bo szczerze mówiąc pracując przy nim coraz bardziej mi się podoba :)

7 komentarzy:

 1. Ładnie Ci idzie, oba obrazki będą śliczne:-)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Oba hafty pięknie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, czasami z maluszkami już tak jest, ale idzie ci całkiem całkiem!
  Jestem ciekawa w całości drugiego haftu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj znam to uczucie wołającego tamborka :P Trzeba się cieszyć każdym krzyżykiem :) U mnie też wiele haftów rozgrzebanych i ciągle jestem w niedoczasie.. A miechunki leżą porzucone jeszcze dłużej niż Twoje. Kibicujmy sobie nawzajem :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Oby dwa obrazki są piękne. Trzymam kciuki za więcej czasu na pasje :)

  OdpowiedzUsuń