Obserwatorzy

czwartek, 14 kwietnia 2016

Zakupy i moje plany

Siedząc całe dnie w domu i mając świadomość, że przez najbliższy tydzień niewiele krzyżyków postawię, postanowiłam zrobić sobie mały prezent i kupić dwie gazetki ze wzorami. Ponieważ w empiku nie mogę trafić na gazetki ze wzorami, to musiałam się udać do mojej ulubionej pasmanterii HaftiX. Kupiłam sobie tylko dwie gazetki, gdyż zaplanowałam nie wydawać więcej niż 100 zł, dlatego kupiłam jeszcze sobie kanwę 16 ct białą (o dziwo białej nie odnalazłam w swoich zbiorach) i belfast 32 ct biały, którego to koloru także nie posiadałam.


Jak widać nie tylko mi spodobały się zakupy ;)

Przeglądając gazetki angielskie spodobało mi się kilka wzorów. Aż sięgnęłam po poprzednie gazetki, które kiedyś sobie kupiłam (aż całe dwie gazetki) i tam jakoś tak ładnych wzorów nie znalazłam. Dlatego po wyszyciu miechunek biorę się za następujące wzory (przynajmniej mam to w planach):

Ten wzór bezwzględnie otrzyma pierwszeństwo, pozostałe są na górze listy planów :)


Dodatkowo na tamborek wskoczy taki dość ładny wzór z Haftów Polskich:

Na ten wzór dostałam specjalne zamówienie więc nie mogę się obijać i muszę postarać się do wakacji wyszyć :) Jedynie co to chcę zamienić we wzorze kolor liści. Jakieś takie blade i ciemne mi się wydają. Będę musiała pokombinować, bo z kolorem kwiatów jakoś nie mam chęci się bawić. Jedynie kolory motyla mi się strasznie podobają.

A na koniec kiepskie, bo kiepskie ale jednak zdjęcie metryczki jest :) Mam nadzieję, że coś zobaczycie :)


3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa lista do wyszycia, teraz tylko igła w dłoń;-) Zakupy świetne zrobiłaś:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lista się wydłuża, nie ma co. Życzę szybkiego realizowania! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super zakupy :D wzorek ze słodyczami skradł moje serce, na pewno trafi na moją listę ;)

    OdpowiedzUsuń